vest

Još 10 šaltera za izdavanje “Bus plus” kartica

Autor: M.Nikolić 16.12.2011. - 00:57 13:13 Komentara (0)

Novo prodajno mesto sa 10 šaltera za izdavanje “Bus plus kartica” za gradski prevoz, biće otvoreno do kraja nedelje na trećem spratu Beograđanke.

| Foto: 24 sata

U "BusPlusu" kažu da kad prorade šalteri za izdavanje u Beograđanci, biće zatvorena četiri prodajna mesta koja su do sada radila: Erste banka u Birčaninovoj 37 i Ulici Ratka Mitrovića, predstavništvo MTS-a na Trgu Nikole Pašića i u Ulici Goce Delčeva u Novom Beogradu.

 

Svakodnevno se izda oko 5.000 kartica, a u proseku izdavanje jedne kartice traje tri minuta.

 

Prodajna mesta na kojima se izdaju nove karte:

 

Samo radnim danima:
1. Erste banka Save Maškovića 3-5 (09.00-17.00)
2. Erste banka Jurija Gagarina 32 (09.00-17.00)
3. Erste banka Trešnjinog cveta 1b (09.00-17.00)

 

Radnim danima i subotom:
1. GSP Skender Begova 47 (07.00-19.00, 08.00-15.00)
2. GSP TC Trg Republike (07.00-19.00, 08.00-14.00)
3. GSP Deligradska 10 (07.00-19.00 i 08.00-14.00)
4. MTS Trg Nikole Pašića 7 (08.00-20.00, 08.00-14.00)
5. MTS Bulevar umetnosti 16a (08.00-20.00 08.00-14.00)
6. MTS Bulevar kralja Aleksandra 84 (08.00-20.00, 08.00-14.00)
7. MTS Požeška 66 (08.00-20.00, 08.00-14.00)
8. MTS Obilićev Venac(08.00-20.00, 08.00-14.00)
10. Lasta Glavna autobuska stanica (07.00-19.00, 08.00-15.00)
11. Lasta Mladenovac (07.00-19.00, 08.00-15.00)
12. Lasta Obrenovac (07.00-19.00, 08.00-15.00)
13. Lasta Lazarevac (07.00-19.00, 08.00-15.00)
14. Lasta Barajevo (07.00-19.00, 08.00-15.00)
15. Lasta Sopot (07.00-19.00, 08.00-15.00)
 
Radnim danima, subotom i nedeljom
1. Tempo Viline vode bb (09.00-21.00)
2. Tempo Autoput za Zagreb 35 (09.00-21.00)
3. MTS Terazije 24 (09.00-21.00, 09.00-21.00 09.00-21.00)

Ostavite komentar

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila:

Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni.

Molimo čitaoce 24sata online da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila.Strogo je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara.

Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija 24sata online ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.

Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije 24sata online. Administratorima Blic online se možete obratiti ovde: redakcija@24sata.rs

istraži grad

Servisne informacije

tv vodičPogledaj ceo TV program

  • 04:44 - SAT
  • 05:32 - TV Shop
  • 05:47 - Verski kalendar
  • 06:00 - Vesti RTS
  • 06:05 - Jutarnji program
  • 08:00 - Jutarnji dnevnik
  • 04:08 - Zlatna ploča
  • 05:00 - Mera za muziku
  • 05:30 - Moj ljubimac
  • 06:02 - Koncert za dobro jutro
  • 06:58 - Slagalica
  • 07:18 - Datum
  • 06:00 - Pink news
  • 07:00 - Dobro jutro!
  • 11:50 - Nedeljno popodne Lee Kiš
  • 13:02 - Nacionalni dnevnik
  • 14:29 - Magazin In
  • 15:37 - Premijera
  • 06:30 - Exkluziv
  • 06:45 - Exploziv
  • 07:10 - Ovčica Šone
  • 07:40 - Ukradena ljubav
  • 08:25 - Ljubav, vera, nada
  • 09:00 - Tačno 9
  • 04:25 - Bulevar delikates
  • 05:05 - Zlatni krug
  • 05:45 - Život prema Džimu
  • 06:05 - Bulevar B92
  • 06:55 - Crtani film
  • 07:55 - Devojke iz komšiluka

Vreme u Beogradu

  • Vedro/Sunčano

    DANAS

    11℃

  • Vedro/Sunčano

    SUTRA

    12℃

  • Vedro/Sunčano

    PREKOSUTRA

    10℃

Pogledaj detaljnu prognozu

Powered by World Weather Online

Red vožnje

autobus

Taxi službe

taxi

Brojevi telefona i popusti:
Alfa Taxi 9807 - 30% I, 30% II
Alo Taxi 063/252-002, 5322-888 - 30% I, 30% II
Ak...

Opširnije

danas bez vode

Za danas mena planiranih isključenja.

Opširnije

danas bez struje

Za danas nema planiranih isključenja.

Opširnije

važni telefoni

Važni telefoni:
Policija - 192
Vatrogasci - 193
Hitna pomoć - 194
Tačno vreme - 195
Predaja telegrama telefonom - 1961
Prijava međunarodnih...

Opširnije

dežurne službe

Apoteke 00-24:
Prvi maj, Kralja Milana 9, 3241-349
Sveti Sava, Nemanjina 2, 2643 170
Zemun, Zemun, Glavna 34,  2618-582
Bogdan Vujoševiž, Goce Delčeva 30, 2601-887
Miroslav Trajkovic,...

Opširnije